Logo

Bilgi Salonu

Bilgi & Makale

Discord
Kolay ulaşılabilen hızlı destek
Eğitimler
Makaleler & Videolar
Premium Üyelik
En sevdiğim üyem sensin

Bilgi & Makale

Discord Mc-At Bot Ne İşe Yarar?

Sahip olduğunuz sunucularda gerçekleştirilen konuşmaları seviyeli ve saygılı bir şekilde olmasını istiyorsanız bu bot sizin için mükemmel bir seçenek. Discord en iyi Türk botu olan Mc-at bot sayesinde kullanılmasını istemediğiniz tüm sözcükleri, hakaretleri, reklamları ve küfürleri kolay bir şekilde engelleyebilirsiniz. Yapacağınız aylara göre yasaklı kelimeler küfürler veya hakaretler sansürlenir ya da uyarı verildikten sonra yasaklanması sağlanır.

Hazırlamış olduğumuz bu makalede discort dünyasına yeni giriş yapanlar ve Discord üzerinde sunucu oluşturmak isteyen kullanıcılara yardımcı olacak bir yazıyı kaleme aldık. Gelin şimdi hep beraber Discord botları nedir, ne işe yarar? birlikte görelim. Discord uygulaması kullanıcılarına sesli yazılı ve görüntülü sohbet etme imkanı sunan bir iletişim uygulaması olarak son dönemlerde oldukça popüler bir uygulamadır. Sahip olduğu özellikler sayesinde bu uygulama çıktığı günden bu yana çok kullanılan ve çok tavsiye edilen bir uygulamadır. Aynı zamanda bu uygulama oyuncular tarafından da sıklıkla kullanılmaktadır. Bu durum bu uygulamanın yalnızca oyun amaçlı kullanıldığı mânâsına gelmesin. Özellikle pandemi süreciyle birlikte ders ve toplantı gibi etkinlikleri gerçekleştirmek amacıyla uygulama yoğun bir biçimde kullanılmaktadır. Sosyal medya platformlarında yayıncılık yapan kişilerin birçoğu, discord üzerinde yüksek üye sayısı bulunan sunuculara sahiptir. Bu kullanıcıların çoğu mc-at Discord bot kullanımını tercih etmektedir.

Discord sunucu oluşturma özelliği sayesinde görüntülü, sesli ve yazılı bir sohbet aracı olmaktan çok daha fazlasını içeren bir uygulamadır. Sunucular üzerinden açılan kanallar sınıflandırılabilir ve özelleştirilebilir. Kişiselleştirilebilir özellikleri nedeniyle Discord üzerinde Mc-at bot kullanabilirsiniz. Bu bot seçeneği sayesinde discord rol sistemi özelliğini en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Sonucu da yer alan kişilerin yetkilerini ve kanallarda ne yapabileceklerini kontrol altında tutabilmek için bu botlar oldukça önemlidir. Bir nevi oto kontrol sistemi olarak kullanılabilen Discord mc-at bot sayesinde Discord sunucu ve kanallarınızda vereceğiniz emirler bu botlar tarafından en iyi şekilde gerçekleştirilecek ve en doğru şekilde uygulanacaktır. Bu sayede sunucu ve kanallarını ile alakalı ilgilenmeniz gereken daha önemli noktalara daha fazla vakit ayırabilir ve bunu daha az yorularak gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle küfür ve hakaret gibi konuların tespiti ve engellenmesinde bu bot size oldukça yardımcı olacaktır. Yapacağınız ayarlara göre kişilerin uyarılması veya uzaklaştırılması gibi konuları bu bot seçeneğiyle en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Discord en iyi Türk botu olarak mc-at bot yorulmak nedir bilmeden durmaksızın çalışan mükemmel bir görev adamıdır.

Şartlar & Koşullar

Terimler ve Tanımlar

MC-AT Botu İle Neler Yapılabilir

MC-AT botu Murat Aydın tarafından kurulan bir bottur. Murat Aydın tarafından kurulan bu Türk yapımı bot, kurucusunun kendi minecraft sunucusu’nun adının kısaltmasından adını almıştır. MC-AT (McAdventureTime) adını alarak mevcut görevini yapmaya başlamıştır. MC-AT bot ilk kurulmaya başladığında, çok az bilinen bir bot olsa da daha sonra kendisine muazzam bir derecede geliştirerek Discord Türkiye’deki en büyük bot haline gelmiştir. Bu bot her geçen gün kendi gelişimini devam ettirmektedir. MC-AT Botu ile Neler Yapabilirsiniz?
Hazırlamış olduğumuz bu makalede MC-AT botu ile neler yapabileceğinizi size anlatarak bu soruya cevap bulmaya çalıştık.
MC-AT botu kullanarak üst düzey korumaya sahip olabilirsiniz. Bu duruma bir örnek vermek gerekirse;
✙ Kanal silme koruması
✙ Yönetici verme koruması
✙ Rol silme koruması
✙ Anti-raid bot sistemi
✙ Ban koruma sistemi ve daha fazla üst düzeyi koruma için MC-AT botu sunucunuza eklemeniz faydalı ve mantıklı bir tercih olacaktır.
MC-AT Discord bot kullanarak eğlenceli komutlara sahip olma imkanından da faydabilirsiniz. Bu duruma bir örnek vermek gerekirse;
✙ !aşk
✙ !kralol
✙ !yılanol
✙ !maymunol
✙ !adamol
✙ !token
✙ !kediol
✙ !tokat ve daha fazla eğlence seçeneği için MC-AT botunu sunucunuza eklemek aldığınız keyfin katlanmasına yardımcı olacaktır.
Discord MC-AT bot kullanarak en üst seviye moderasyon komutlarına da sahip olmak mümkündür. Bu duruma bir örnek vermek gerekirse;
✙ Mesajları silme
✙ Reklam taraması
✙ Resimli hoşgeldin,baybay
✙ Otomatik bot mesajlarını silme
✙ Ultra sohbet temizleyici
✙ Sohbete yazı sınırı koyma
✙ Sunucuya yeni katılanlar’ın başına istediğin simgeyi koyma
✙ Tek bir komut ile rol verme sistemi
✙ Geçici oda kurma sistemi
✙ Kullanıcıların kendilerinin kayıt olmasına yarayan sistem ve daha birçok moderasyon komutu için MC-AT botunu sunucunuza mutlaka eklenmelidir.

Neden MC-AT Bot?


Türk yapımı yerli bir bot olmasının yanı sıra oldukça avantajlı bir kullanım sağlaması nedeniyle Discord en iyi Türk botu olarak pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle seviyelik kaliteli ve ahlaklı bir sohbet ortamı oluşturmak için bu botu kullanarak istenmeyen kelimeler ve hakaret içerikli kelimeleri engelleyerek, bu kelimeleri kullanan kullanıcılara gerekli yaptırımları uygulayabilirsiniz. Discord Türkiye'nin en büyük ve en kullanışlı botu olan MC-AT bot sahip olduğu fonksiyonel özellikleri nedeniyle her zaman en iyisi olmaktadır.

Üye Profili Profil

Üye Girişi
Latest Updates
MC-AT
+50%
Ban System Ban system optimization work has been done
0.2/sec
Registration System Registration system optimization work has been done
0.2/sec

Üye Profili Profil

Üye Girişi
Latest Updates
MC-AT
+50%
Ban System Ban system optimization work has been done
0.2/sec
Registration System Registration system optimization work has been done
0.2/sec